Sport   »   Piłka nożna   »   Serie A: Inter Mediolan zremisował z Catanią

Serie A: Inter Mediolan zremisował z Catanią

2012.03.05//  P. Rączka
Inter Mediolan zremisował 2:2 z Catanią w meczu 26. kolejki Serie A. Gracze Claudio Ranieriego nie przerwali swojej fatalnej passy meczów bez zwycięstwa, za to zdołali jedynie po miesięcznej przerwie trafić do bramki rywala. Mecz dla gospodarzy nie ułożył się dobrze. Pomimo tego, że od początku zaatakowali to na przerwę schodzili przegrywając 0:2 - gole zdobyli Alejandro Gomez i Mariano Julio Izco.
Po zmianie stron rozdrażnieni Nerazzurri ruszyli do odrabiania strat. Bramkę kontaktową udało im się zdobyć dopiero w 71. minucie, a na listę strzelców wpisał się Diego Forlan. Remis uratował na dziesięć minut przed końcem Diego Milito. Inter był bliski strzelenia zwycięskiej bramki, lecz i tak powinni być zadowoleni z remisu.

- Chcieliśmy wygrać i taki był nasz cel, jednak wiedząc jak wyglądały nasze ostatnie spotkania cieszymy się z dobrej drugiej połowy. To pewnego rodzaju przełamanie, nareszcie udało nam się strzelić bramkę i konstruować groźne akcje na połowie rywala. Nie możemy jednak powiedzieć, że było to idealne spotkanie, nadal musimy ciężko pracować nad odbudową formy - powiedział po meczu Diego Milito.