Sport   »   Piłka nożna   »   Serie A: Inter zremisował z Torino

Serie A: Inter zremisował z Torino

2013.01.28//  P. Rączka
Piłkarze Interu Mediolan zremisowali 2:2 z Torino FC w meczu 22. kolejki Serie A. Gospodarze bardzo udanie rozpoczęli to spotkanie, bowiem już w 5. minucie Christian Chivu precyzyjnie przymierzył z rzutu wolnego i dał prowadzenie swojej drużynie. Nieco ponad kwadrans później fatalny błąd popełnił Fredy Guarin - będąc ostatnim obrońcom stracił piłkę, a Riccardo Meggiorini nie miał problemu z umieszczeniem piłki w bramce.
Przespali nieco początek drugiej połowy zostawiając w polu karnym Meggioriniego, a temu nie pozostało nic innego jak tylko dołożyć nogę do dogranej piłki przez Cerciego. Inter zdołał wyrównać stan rywalizacji po golu Estebana Cambiasso. Cały mecz w drużynie gości rozegrał Kamil Glik.