Sport   »   Siatkówka   »   Siatkówka - Bułgaria wygrywa brąz Mistrzostw Europy

Siatkówka

Siatkówka - Bułgaria wygrywa brąz Mistrzostw Europy

2009.09.13//  Ł. Łuniewski
Siatkarska reprezentacja Bułgarii zrewanżowała się Rosji za grupową porażkę 3:0 podczas Mistrzostw Europy rozgrywanych w Turcji i w meczu o trzecie miejsce wywalczyła brązowy medal.
Mistrzostwa Europy Rosja - Bułgaria Mistrzostwa Europy Rosja - Bułgaria

Rosjanie po wczorajszej porażce w półfinale z Francją rozpoczęli spotkanie bez wiary w zwycięstwo, co spowodowało porażkę w pierwszym secie 25:18.

Jedynie drugi set zaprezentował pełne możliwości obu reprezentacji. Zacięta walka od początku do końca skończyła się szczęśliwie dla Bułgarów, którzy wygrali partię 28:26.

Trzeci set okazał się tylko formalnością w obliczu zrezygnowanych Rosjan, którzy przegrali 25:21 i całe spotkanie 3:0.