Sport   »   Piłka nożna   »   Sinha ośmiesza obronę Santosu swoim dryblingiem

Sinha ośmiesza obronę Santosu swoim dryblingiem

2011.10.16//  P. Rączka
35-letni Sinha występujący już dwanaście lat w meksykańskim klubie Toluca, zaprezentował wspaniały spokój i opanowanie oraz wyszkolenie techniczne, w polu karnym rywala. Bramka jaką zdobył padła w 6. minucie spotkania, lecz cały mecz nie ułożył się po myśli jego drużyny, bowiem Toluca została pokonana przez Santos 3:2. Gospodarze straty odrobili jeszcze w pierwszej połowie, po dwóch golach Peralta. Wyrównanie padło pięć minut po wznowieniu gry. W ostatniej minucie meczu Brizuela zdobył zwycięskiego gola dla gospodarzy.
Antonio Naelson Matias znany jako Sinha, to Brazylijczyk z meksykańskim obywatelstwem. W reprezentacji Meksyku wystąpił po raz pierwszy w 2004 roku. Dwa lata później zagrał na Mistrzostwach Świata i zdobył tam jedną bramkę.