Sport   »   Piłka nożna   »   T-Mobile Ekstraklasa: Znamy terminarz sezonu 2012/2013

Piłka nożna

rss

T-Mobile Ekstraklasa: Znamy terminarz sezonu 2012/2013

2012.06.04//  P. Rączka
Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA zaprezentował dziś terminarz T-Mobile Ekstraklasy w sezonie 2012/2013 uwzględniający szczegółowy zestaw par w poszczególnych kolejkach. Podobnie jak w poprzednim sezonie mecze będą rozgrywane od poniedziałku do piątku. Tylko raz kolejka zostanie rozegrana w środku tygodnia. W tym roku roku runda jesienna zakończy się na 15. kolejce, pozostałe mecze zostaną rozegrane w 2013 roku.
Mistrzostwa Polski będzie broniła drużyna Śląska Wrocław.
T-Mobile Ekstraklasa: Znamy terminarz sezonu 2012/2013
T-Mobile Ekstraklasa: Znamy terminarz sezonu 2012/2013
T-Mobile Ekstraklasa: Znamy terminarz sezonu 2012/2013

Terminarz T-Mobile Ekstraklasy na sezon 2012/2013:
1. kolejka - 18 sierpnia
  • Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin
  • Piast Gliwice - Górnik Zabrze
  • Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa
  • Wisła Kraków - PGE GKS Bełchatów
  • Lech Poznań - Ruch Chorzów
  • Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
  • Legia Warszawa - Korona Kielce
  • Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała
2. kolejka - 25 sierpnia
  • Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
  • Widzew Łódź - Ruch Chorzów
  • Śląsk Wrocław - Korona Kielce
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
  • PGE GKS Bełchatów - Legia Warszawa
  • Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
  • Polonia Warszawa - Lech Poznań
  • KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
3. kolejka - 1 września
  • Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
  • Korona Kielce - Lechia Gdańsk
  • Wisła Kraków - Polonia Warszawa
  • Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin
  • Lech Poznań - Górnik Zabrze
  • Widzew Łódź - PGE GKS Bełchatów
  • Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
4. kolejka - 15 września
  • Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
  • Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
  • Ruch Chorzów - Korona Kielce
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
  • PGE GKS Bełchatów - Lech Poznań
  • Górnik Zabrze - Legia Warszawa
  • Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok
  • KGHM Zagłębie Lubin - Widzew Łódź
5. kolejka - 22 września
  • Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
  • Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
  • Lech Poznań - Pogoń Szczecin
  • Widzew Łódź - Górnik Zabrze
  • Legia Warszawa - Polonia Warszawa
  • Śląsk Wrocław - PGE GKS Bełchatów
  • Ruch Chorzów - KGHM Zagłębie Lubin
  • Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
6. kolejka - 29 września
  • Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
  • Piast Gliwice - Wisła Kraków
  • Lechia Gdańsk - Lech Poznań
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
  • PGE GKS Bełchatów - Korona Kielce
  • Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
  • Polonia Warszawa - Widzew Łódź
  • KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
7. kolejka - 6 października
  • Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
  • Lech Poznań - Piast Gliwice
  • Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
  • Legia Warszawa - Wisła Kraków
  • Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
  • Ruch Chorzów - PGE GKS Bełchatów
  • Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze
8. kolejka - 20 października
  • Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
  • Piast Gliwice - Widzew Łódź
  • Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
  • Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
  • PGE GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Górnik Zabrze - Korona Kielce
  • Polonia Warszawa - Ruch Chorzów
  • KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
9. kolejka - 27 października
  • Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
  • Widzew Łódź - Wisła Kraków
  • Legia Warszawa - Piast Gliwice
  • Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin
  • Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
  • Korona Kielce - Pogoń Szczecin
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
  • PGE GKS Bełchatów - Polonia Warszawa
10. kolejka - 3 listopada
  • Pogoń Szczecin  - Śląsk Wrocław
  • Piast Gliwice - Ruch Chorzów
  • Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
  • Wisła Kraków - Lech Poznań
  • Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
  • Górnik Zabrze - PGE GKS Bełchatów
  • Polonia Warszawa - Korona Kielce
  • KGHM Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
11. kolejka - 10 listopada
  • Widzew Łódź - Lech Poznań
  • Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
  • Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
  • Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
  • Korona Kielce - Wisła Kraków
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa
  • PGE GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin
  • Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin
12. kolejka - 17 listopada
  • Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
  • Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
  • Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
  • Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
  • Lech Poznań - Legia Warszawa
  • Polonia Warszawa - Górnik Zabrze
  • KGHM Zagłębie Lubin - PGE GKS Bełchatów
13. kolejka - 24 listopada
  • Legia Warszawa - Widzew Łódź
  • Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
  • Ruch Chorzów - Wisła Kraków
  • Korona Kielce - Piast Gliwice
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań
  • PGE GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk
  • Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
  • Polonia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
14. kolejka - 1 grudnia
  • Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Piast Gliwice - Polonia Warszawa
  • Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin
  • Wisła Kraków - Górnik Zabrze
  • Jagiellonia Białystok - PGE GKS Bełchatów
  • Lech Poznań - Śląsk Wrocław
  • Widzew Łódź - Korona Kielce
  • Legia Warszawa - Ruch Chorzów
15. kolejka - 8 grudnia
  • Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
  • Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
  • Korona Kielce - Lech Poznań
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź
  • PGE GKS Bełchatów - Piast Gliwice
  • Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
  • Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin
  • KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
16. kolejka - 23 lutego
  • KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
  • Górnik Zabrze - Piast Gliwice
  • Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk
  • PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków
  • Ruch Chorzów - Lech Poznań
  • Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
  • Korona Kielce - Legia Warszawa
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok
17. kolejka - 2 marca
  • Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
  • Ruch Chorzów - Widzew Łódź
  • Korona Kielce - Śląsk Wrocław
  • Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Legia Warszawa - PGE GKS Bełchatów
  • Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
  • Lech Poznań - Polonia Warszawa
  • Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin
18. kolejka - 9 marca
  • Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
  • Lechia Gdańsk - Korona Kielce
  • Polonia Warszawa - Wisła Kraków
  • KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
  • Górnik Zabrze - Lech Poznań
  • PGE GKS Bełchatów - Widzew Łódź
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa
  • Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
19. kolejka - 16 marca
  • Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
  • Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
  • Korona Kielce - Ruch Chorzów
  • Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Lech Poznań - PGE GKS Bełchatów
  • Legia Warszawa - Górnik Zabrze
  • Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
  • Widzew Łódź - KGHM Zagłębie Lubin
20. kolejka - 30 marca
  • Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
  • Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
  • Pogoń Szczecin - Lech Poznań
  • Górnik Zabrze - Widzew Łódź
  • Polonia Warszawa - Legia Warszawa
  • PGE GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław
  • KGHM Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce
21. kolejka - 6 kwietnia
  • Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
  • Wisła Kraków - Piast Gliwice
  • Lech Poznań - Lechia Gdańsk
  • Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Korona Kielce - PGE GKS Bełchatów
  • Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
  • Widzew Łódź - Polonia Warszawa
  • Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
22. kolejka - 13 kwietnia
  • Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
  • Piast Gliwice - Lech Poznań
  • Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
  • Wisła Kraków - Legia Warszawa
  • Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław
  • PGE GKS Bełchatów - Ruch Chorzów
  • KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
  • Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała
23. kolejka - 20 kwietnia
  • Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
  • Widzew Łódź - Piast Gliwice
  • Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
  • Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - PGE GKS Bełchatów
  • Korona Kielce - Górnik Zabrze
  • Ruch Chorzów - Polonia Warszawa
  • Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
24. kolejka - 27 kwietnia
  • Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
  • Wisła Kraków - Widzew Łódź
  • Piast Gliwice - Legia Warszawa
  • KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
  • Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
  • Pogoń Szczecin - Korona Kielce
  • Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Polonia Warszawa - PGE GKS Bełchatów
25. kolejka - 4 maja
  • Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
  • Ruch Chorzów - Piast Gliwice
  • Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
  • Lech Poznań - Wisła Kraków
  • Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  • PGE GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
  • Korona Kielce - Polonia Warszawa
  • Podbeskidzie Bielsko Biała - KGHM Zagłębie Lubin
26. kolejka - 11 maja
  • Lech Poznań - Widzew Łódź
  • Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
  • Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
  • Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów
  • Wisła Kraków - Korona Kielce
  • Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Pogoń Szczecin - PGE GKS Bełchatów
  • KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
27. kolejka - 18 maja
  • Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice
  • Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
  • Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
  • Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
  • Legia Warszawa - Lech Poznań
  • Górnik Zabrze - Polonia Warszawa
  • PGE GKS Bełchatów - KGHM Zagłębie Lubin
28. kolejka - 26 maja
  • Widzew Łódź - Legia Warszawa
  • Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
  • Wisła Kraków - Ruch Chorzów
  • Piast Gliwice - Korona Kielce
  • Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Lechia Gdańsk - PGE GKS Bełchatów
  • Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
  • KGHM Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa
29. kolejka - 29 maja
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
  • Polonia Warszawa - Piast Gliwice
  • KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
  • Górnik Zabrze - Wisła Kraków
  • PGE GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
  • Śląsk Wrocław - Lech Poznań
  • Korona Kielce - Widzew Łódź
  • Ruch Chorzów - Legia Warszawa
30. kolejka - 1 czerwca
  • Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
  • Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
  • Lech Poznań - Korona Kielce
  • Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Piast Gliwice - PGE GKS Bełchatów
  • Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
  • Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa
  • Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin
T-Mobile Ekstraklasa: Znamy terminarz sezonu 2012/2013
T-Mobile Ekstraklasa: Znamy terminarz sezonu 2012/2013
T-Mobile Ekstraklasa: Znamy terminarz sezonu 2012/2013

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcji



Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
T-Mobile Ekstraklasa: Znamy terminarz sezonu 2012/2013

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Gry



Do góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   T-Mobile Ekstraklasa: Znamy terminarz sezonu 2012/2013