Sport   »   Aktualności   »   TOP 10 sportsmenek szukanych w Google

Aktualności

rss

TOP 10 sportsmenek szukanych w Google

2014.01.23//  P. Rączka
Serena Williams – właśnie to imię i nazwisko najczęściej wpisywane było w najpopularniejszą wyszukiwarkę internetową na świecie. W 2013 roku było niemal 45 milinów zapytań o najlepszą aktualnie tenisistkę na świecie, która zajmuje pierwsze miejsce w rankingu WTA. Poprzedni rok dla Amerykanki był bardzo udany, bowiem zdominowała kobiecy tenis na tyle, że bez większych problemów sięgnęła po złoty medal na igrzyskach olimpijskich, a także po wiele innych cennych trofeów.
Ten rok rozpoczęła zwycięstwa w zawodach w Brisbane, a następnie doznała niespodziewanej porażki z Aną Ivanović w czwartej rundzie Australian Open.
TOP 10 sportsmenek szukanych w Google
TOP 10 sportsmenek szukanych w Google Serena Williams
TOP 10 sportsmenek szukanych w Google

Drugie miejsce w zestawieniu przypadło Hope Sole. Bramkarka reprezentacji USA w Europie nie jest zbyt popularna, ale za to w Stanach Zjednoczonych jest prawdziwą gwiazdą. Zawodniczka reprezentowała swój kraj we wszystkich kategoriach wiekowych. Do niej należy także rekord drużyny narodowej USA bez wpuszczonej bramki - 1054 minut. Jej wizerunek jest bardzo wysoko ceniony, a ona sama niegdyś stwierdziła, że jest na tyle dobra, że mogłaby grać z mężczyznami. O jej osobę było łączni 41,800,000 zapytań.
TOP 10 sportsmenek szukanych w Google
TOP 10 sportsmenek szukanych w Google Hope Solo
TOP 10 sportsmenek szukanych w Google

Najniższe miejsce na podium przypadło najlepszej zawodniczce MMA. Ronda Rousey jest prawdziwą dominatorką – stoczyła osiem walk, odniosła osiem zwycięstw przed czasem i wszystkie osiem pojedynków zakończyła przez poddanie. Jej transfer do UFC okazał się w ubiegłym roku bardzo głośny, a ona sama dzięki niemu stała się jeszcze bardziej wartościową zawodniczką. Jej wysokie umiejętności są godne podziwu. Google szukało jej łącznie ponad 30,5 miliona razy.
TOP 10 sportsmenek szukanych w Google
TOP 10 sportsmenek szukanych w Google Ronda Rousey
TOP 10 sportsmenek szukanych w Google

Tuż za podium znalazła się siostra Williams – Venus. Kolejne miejsce przypadło innej zawodniczce MMA – Mieshe Tate, która niedawno przegrała z Rousey. Dalej mamy piękną Alex Morgan, kolejną zawodniczkę z kadry USA. W zestawieniu znalazło się miejsce również dla irlandzkiej pięściarki – Katy Taylor. Na 8. miejscu znalazła się Lindsey Vonn, która z powodu kontuzji nie wystąpi na igrzyskach olimpijskich w Soczi. Oczko niżej jest Maria Szarapowa, a dziesiątkę zamyka Danica Patrick – zawodniczka startująca w wyścigach motocyklowych. Na 17. miejscu jest Agnieszka Radwańska.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
TOP 10 sportsmenek szukanych w Google

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Sport   »   Aktualności   »   TOP 10 sportsmenek szukanych w Google