Sport   »   Piłka nożna   »   Thierry Henry gwiazdą akcji promocyjnej

Piłka nożna

rss

Thierry Henry gwiazdą akcji promocyjnej

2010.09.01//  J. Knop
Były reprezentant Francji - Thierry Henry po przeprowadzce do nowego zespołu - Red Bull New York stał się reklamową gwiazdą. Zawodnik nie dość, że zaprasza na mecze swojej ekipy, to dodatkowo promuje występ rockowej grupy Kiss.

Trwająca akcja reklamowa zakłada, że ten kto nabędzie bilet na mecz FC Dallas z drużyną Henry’ego Red Bull - New York będzie mógł w dniu następnym obejrzeć występ grupy Kiss.
Thierry Henry Thierry Henry
Thierry Henry Thierry Henry
Thierry Henry Thierry Henry

Francuski piłkarz udostępnił swój wizerunek do plakatów promocyjnych, na których jego wygląd jest nieco inny niż nas do tego przyzwyczaił. Wszystko spowodowane jest tym, że Henry zachęca do zakupu „wejściówek” w trykocie swojego klubu, a twarz wymalowaną ma w stylu liderów amerykańskiej kapeli Paula Stanleya i Gene'a Simmonsa - czyli na biało, z charakterystyczną czarną gwiazdą przy prawym oku.

Zapowiadany mecz odbędzie się już 16 września, a bilet obejmujące obie imprezy kosztuje 40 dolarów. Thierry Henry kontrakt z Red Bull New York podpisał w lipcu. 1 sierpnia zadebiutował w nowym klubie przeciwko Houston Dynamo. Dla Francuza był to udany mecz. Henry popisał się dwiema asystami, a jego zespół zremisował 2:2.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Thierry Henry gwiazdą akcji promocyjnej

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale High-TechDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Thierry Henry gwiazdą akcji promocyjnej