Sport   »   Piłka nożna   »   Thierry Henry spotka się z prezydentem Sarkozym

Piłka nożna

rss

Thierry Henry spotka się z prezydentem Sarkozym

2010.06.23//  J. Knop
Thierry Henry odbędzie rozmowę z prezydentem Nicolasem Sarkozym w związku ze słabym występem drużyny narodowej Francji na Mundialu w Republice Południowej Afryki. Pałac prezydencki informuje, że Henry zadzwonił do Sarkozy’ego i poprosił o spotkanie, kiedy tylko reprezentanci Francji wrócą do kraju.

Henry zadzwonił do prezydenta z Południowej Afryki i powiedział, że pragnie się z nim zobaczyć tak szybko jak to tylko możliwe” – czytamy na oficjalnej stronie internetowej prezydenckiej siedziby.
Thierry Henry Henry...
Thierry Henry ...porozmawia...
Thierry Henry ...z prezydentem

Francja została wyeliminowana z turnieju po porażce 2-1 z drużyną gospodarzy rozgrywek. W poprzednich spotkaniach zremisowała bezbramkowo z Paragwajem i uległa Meksykowi 2-0. Taki stan rzeczy spowodował, że Les Bleus zakończyli przygodę z Mistrzostwami Świata na samym dnie tabeli.

Słaby występ Trójkolorowych został dodatkowo podkreślony przez pozaboiskowe wybryki reprezentantów. Najpierw Nicolas Anelka został usunięty z drużyny po kłótni z selekcjonerem – Raymondem Domenechem. Później zawodnicy w akcie sprzeciwu odmówili przybycia na trening, dzień po relegowaniu ich kolegi z zespołu.

Drużyna francuska wraca do kraju, ale tam czeka na nią fala krytyki ze strony Francuskiej Ferderacji Piłkarskiej, mediów i samych polityków, którzy takiego zachowania zawodnikom wybaczyć nie mogą.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Thierry Henry spotka się z prezydentem Sarkozym

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Thierry Henry spotka się z prezydentem Sarkozym