Tottenham pewnie pokonuje Heart w Lidze Europejskiej

2011.08.19//  P. Rączka
Już w pierwszym spotkaniu gracze Harrego Redknappa zapewnili sobie awans do fazy grupowej Ligi Europejskiej pewnie pokonując szkocki Heart 0:5. Festiwal strzelecki rozpoczął się bardzo wcześnie, bo już w trzeciej minucie do bramki gospodarzy trafił Van der Vaart, a osiem minut później podwyższył Defoe. Kolejne bramki zdobywali Livermore, Bale i Lennon. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się Niko Kranjcar, który poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa. Koguty mogą teraz spokojnie myśleć o zbliżających się meczach w Premiership.