2011.08.04//  D. Pęgiel
Trabzonspor zremisował z Benficą Lizbona 1:1 rewanżowe spotkanie III rundy eliminacji Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu turecki zespół uległ na wyjeździe 0:2. Wczoraj słabo wypadli polscy piłkarze - przy straconej bramce nie popisał się Arkadiusz Głowacki, a czerwona kartkę zobaczył Adrian Mierzejewski.
Adrian Mierzejewski
Adrian Mierzejewski Adrian Mierzejewski

W 19. minucie Głowacki nie zareagował przy trafieniu Nolito. Polak nie zrobił nic, by wybić piłkę zmierzającą do siatki. Z kolei Mierzejewski podczas walki w powietrzu łokciem zaatakował twarz rywala. Polała się krew i sędzia bez wahania ukarał Polaka czerwona kartką. W tym spotkaniu wystąpił także Piotr Brożek, który został zmieniony w 63. minucie. Bramkę dla gospodarzy uzyskał Henrique.