Sport   »   Koszykówka   »   Turniej w Mondeville. Francja pokonała Polskę

Turniej w Mondeville. Francja pokonała Polskę

2010.08.30//  D. Pęgiel
Reprezentacja Polski koszykarek przegrała w niedzielę 34:54 z Mistrzyniami Europy – Francuzkami. Był to drugi mecz polskich zawodniczek w międzynarodowym turnieju we francuskim Mondeville. Blisko połowę punktów dla polskiej drużyny zdobyła Magda Leciejewska (15), która uzyskała także 11 zbiórek.

Polki zajęły drugie miejsce w tabeli końcowej - za gospodyniami zawodów. Dzień wcześniej biało-czerwone pokonały Senegal 56:47.
Turniej w Mondeville. Francja pokonała Polskę Polska przegrała z Francja na turnieju w Mondeville