Sport   »   Tenis   »   US Open: Agnieszka Radwańska przegrała z Robertą Vinci

US Open: Agnieszka Radwańska przegrała z Robertą Vinci

2012.09.04//  P. Rączka
Agnieszka Radwańska przegrała 1:6, 4:6 z Robertą Vinci w 1/8 finału wielkoszlemowego turnieju na kortach Flushing Meadows. Włoszka tym samym wyeliminowała obie siostry z turnieju US Open. W historii tenisistki grały już ze sobą cztery razy i wszystkie te spotkania wygrywała Polka. Niestety statystyki te chyba za bardzo rozluźniły naszą zawodniczkę.

W pierwszym secie "Isia" zdołała wygrać tylko pierwszego gema, a w pozostałych musiał uznać wyższość rywalki. W drugiej odsłonie Radwańska przegrywała już 1:3, ale zdołała doprowadzić do remisu. Tenisistka z Krakowa popełniała ciągle sporo błędów i grała dość sennie. Wszystko to sprawiło, że nie była w stanie nawiązać walki i po chwili przegrała drugiego seta.