Vuelta a Espana: Tony Martin najszybszy na trasie 10. etapu

2011.08.29//  J. Knop
Tony Martin wygrał 10. etap Vuelta a Espana – jazdę indywidualną na czas w Salamance (47 km). Drugie miejsce wywalczył Christopher Froome, a trzeci był Bradley Wiggins.

Triumfator pokonał wyznaczony dystans w czasie 55 minut i 54 sekund. Froome finiszował ze stratą 59 sekund do zwycięzcy. Wiggins zaś, stracił 1 minutę i 22 sekundy.
Tony Martin
Tony Martin Tony Martin
Tony Martin

Dzięki wspaniałej postawie Christopher Froome objął przewodnictwo w klasyfikacji generalnej wyścigu. Drugą lokatę zajmuje Jakob Fuglsang, a trzeci jest Bradley Wiggins.