WTA Doha: Agnieszka Radwańska wygrała z Caroliną Wozniacki

2013.02.15//  P. Rączka
Agnieszka Radwańska pokonała 6:2, 7:5 Caroline Wozniacki w ćwierćfinale turnieju WTA na twardych kortach w Dausze, gdzie pula nagród wynosi 2,37 mln dolarów. Kolejną przeciwniczką Polki, będzie aktualna jeszcze numer jeden rankingu WTA - Wiktoria Azarenka. Spotkanie rozpoczęło się od obustronnych przełamań, ale "Isia' zdołała w końcu wygrać własne podanie i objęła prowadzenie 3:1. W dalszej fazie tego seta pozwoliła swojej przyjaciółce z życia prywatnego wygrać tylko jednego gema.

Druga odsłona była już znacznie bardziej zacięta. Wozniacki zdołała przełamać Radwańską i objęła prowadzenia 3:0. Agnieszka znakomicie odpowiedziała doprowadzając szybko do wyrównania. Nie był to jednak koniec problemów dla naszej tenisistki. Rywalka ponownie odebrała jej podanie i przy wyniku 5:3 serwowała na set. Na szczęście Polka nie złożyła broni i do samego końca - po zaciętej walce - wygrywała wszystkie gemy.