WTA Miami: Agnieszka Radwańska rozgromiona przez Serenę Williams

2013.03.29//  P. Rączka
Agnieszka Radwańska przegrała 0:6, 3:6 z Sereną Williams w meczu półfinałowym turnieju WTA rozgrywanego na twardych kortach w Miami. Spotkanie trwało zaledwie 66 minut, a Amerykanka po raz kolejny w karierze pokonała naszą tenisistkę. W pierwszym secie numer jeden światowego rankingu nie dała Polce wygrać nawet jednego gema. Jeśli patrzeć na stosunek zdobytych punktów, to jest on przytłaczający – 19 wygranych przez rywalkę, przy tylko dwóch "Isi".

Druga odsłona była już bardziej wyrównana, ale przy wyniku 3:2 dla Williams, ta po raz kolejny przełamała Radwańską i rozpoczęła swój marsz po zwycięstwo. Było to piąte spotkanie obu tenisistek i piąte wygrane przez Serenę. W finale jej przeciwniczką będzie Maria Szarapowa.