Sport   »   Tenis   »   WTA Monterrey: Urszula Radwańska pokonała Hantuchovą

Tenis

WTA Monterrey: Urszula Radwańska pokonała Hantuchovą

2015.03.06//  P. Rączka
Urszula Radwańska pokonała 6:2, 6:4 Danielę Hantuchovą i awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA International w Monterrey. Jej kolejną rywalką będzie Timea Bacsinszky. Polka ma patent na Słowaczkę, bowiem wygrała z nią po raz czwarty z rzędu. W pierwszym secie siostra Agnieszki zdołała dwa razy przełamać serwis rywalki, dzięki czemu dość łatwo objęła prowadzenie w spotkaniu. W drugiej partii przegrywała już 1:4, ale zdołała odwrócić losy rywalizacji na swoją korzyść.

Przy pierwszym podaniu Radwańska zdobyła 28 z 44 punktów, natomiast Hantuchova tylko 16 z 34. Mecz trwał 75 minut. Z kolei jej najbliższa przeciwniczka w II rundzie stoczyła ponad 2,5 godzinną batalię z Łesią Curenko.