WTA Tokio: Agnieszka Radwańska pokonała Aleksandrę Wozniak

2013.09.24//  P. Rączka
Agnieszka Radwańska pokonała 7:6 (7-5), 6:0 Aleksandrę Woźniak w drugiej rundzie turnieju WTA w Tokio. Polka w pierwszej rundzie miała wolny los, dlatego mogła nieco odetchnąć po sukcesie w Seulu. Jej rywalka w poniedziałek ograła Francescę Schiavone i było to dopiero jej drugie zwycięstwo w tym sezonie. "Isia" w pierwszym secie popełniła aż 22 niewymuszone błędy, a do tego musiała bronić czterech piłek setowych, co tylko pokazuje jak słabo prezentowała się w tej odsłonie.

W drugiej partii Radwańska wróciła na właściwe tory i mgnieniu oka rozniosła Woźniak. O tym jak bardzo była zdeterminowana do wygrania seta do zera, świadczy gem przy stanie 3:0, gdy obroniła trzy breakpointy. W kolejnej rundzie rywalką Polki będzie Dominika Cibulkova.