Sport   »   Tenis   »   WTA Toronto: Agnieszka Radwańska wygrała z Wickmayer

WTA Toronto: Agnieszka Radwańska wygrała z Wickmayer

2013.08.07//  P. Rączka
Agnieszka Radwańska pokonała 6:2, 6:3 Yaninę Wickmayer i awansowała do III rundy turnieju tenisowego w Toronto. W pierwszym secie Belgijka była w stanie toczyć wyrównaną grę do stanu 2:2, następnie "Isia" wygrała już wszystkie gemy. W drugiej odsłonie rywalka postawiła już trudniejsze warunki, ale i tak Polka radziła sobie znakomicie i dwukrotnie zdołała przełamać serwis znacznie niżej notowanej tenisistki. Samo spotkanie trwało 80 minut.

W kolejnej rundzie Radwańska spotka się ze Sloane Stephens lub Moną Barthel. W turnieju startowała również Urszula, ale niespodziewanie odpadła po meczu z Flavii Pennetty. Z kolei Alicja Rosolska odpadła w pierwszej rundzie kwalifikacji.