Sport   »   Aktualności   »   Władimir Kliczko - najlepsze nokauty w karierze

Aktualności

rss

Władimir Kliczko - najlepsze nokauty w karierze

2016.07.03//  P. Rączka
Władimir Kliczko to żywa legenda światowego boksu. Bilans sześćdziesięciu ośmiu zawodowych pojedynków i tylko czterech porażek, robi ogromne wrażenie. Nawet pomimo utraconych mistrzowskich pasów po porażce z Tysonem Fury, w oczach większości ekspertów to wciąż Ukrainiec pozostaje najlepszym zawodnikiem na świecie w tej dyscyplinie. W ostatnich dniach Kliczko miał przystąpić do rewanżowego starcia z Brytyjczykiem w celu odzyskanie utraconych pasów, ale z powodu kontuzji rywala pojedynek ten został odsunięty w czasie.
Władimir Kliczko - najlepsze nokauty w karierze
Władimir Kliczko - najlepsze nokauty w karierze
Władimir Kliczko - najlepsze nokauty w karierze

Obaj prawdopodobnie wstawią się w ringu pod koniec roku. Dla obu będzie to pojedynek niezwykle istotny w kontekście dalszej kariery. Zanim jednak do tego dojdzie, warto przypomnieć sobie najlepsze nokauty ostatnich lat w wykonaniu Władimira.
 
2014.11.15 Kubrat Pulev
Bułgar niezwykle konsekwentnie budował swoją karierę, aby móc z czasem przystąpić do walki o upragniony tytuł. Okazja ta w końcu się nadarzyła, a przystępując do życiowej walki Pulev nie doznał jeszcze żadnej porażki w karierze. Weryfikacja umiejętności i możliwości okazała się dość brutalna w wykonaniu Kliczki. Już w piątek rundzie sędzia musiał przerwać pojedynek. Od tego momentu Kubart stoczył trzy walki i wszystkie wygrał.

2012.03.03 Jean Marc Mormeck

Patrząc na przebieg kariery Francuza, trzeba przyznać, że była ona niezwykle starannie prowadzona przez trenerów. Można ją poniekąd postawić obok Mariusza Wacha, bowiem obaj potrafili wygrywać ze słabszymi przeciwnikami, a gdy trafił się ktoś lepszy byli tylko tłem siebie. David Haye pokonał Mormecka przez techniczny nokaut, a kilkanaście miesięcy później Kliczko już w czwartej rundzie wyjaśnił sprawę. Dwa lata po tym pojedynku Jean Marc wrócił, ale po zwycięstwie z anonimowym Lodi, w kolejnym starciu przegrał z Mateuszem Masternakiem.

2010.09.11 Samuel Peter
Amerykanin w starciu z Władimirem wykazał się niezwykła wytrzymałością i odpornością na ciosy. Wytrwał do dziesiątej rundy, bowiem pewna granica została wówczas już przekroczona. Ta porażką odebrała chęć Peterowi na kontynuowanie dalszej kariery. Później mogliśmy oglądać go jeszcze dwukrotnie w ringu, ale ciężko określić te pojedynki jako wnoszące coś do jego kariery - zwłaszcza, że jeden z nich przegrał.

2010.03.20 Eddie Chambers

Rywal ten aktualnie jest dobrze znany polskim kibicom, bowiem cztery lata temu krzyżował on rękawice z Tomaszem Adamkiem. Amerykanin przekonał się na własnej skórze o sile polskiego i ukraińskiego ciosu. Sam Kliczko zanim jednak znokautował Chambersa wcześniej musiał wytrzymać z nim dwanaście rund, co tylko pokazuje jakim Eddie jest mocnym przeciwnikiem. 34-latek wciąż boksuje, ale jak na razie z anonimowymi rywalami, z zaplecza rankingów.

2008.07.12 Tony Thompson
Żywa legenda wagi ciężkiej. Thompson przystępując do walki z Kliczko miał na koncie jedną porażkę, ale po niej już można było dopisać kolejną. Amerykanin wytrzymał jedenaście rund, ale jeden cios nie pozwolił mu wytrwać do końca. Co ciekawe, rewanż odbył się cztery lata później, ale i wówczas Ukrainiec okazał się lepszy wygrywając przez TKO. Od rewanżu Tony walczy w kratkę, na dziewięć walk wygrał cztery.
Władimir Kliczko - najlepsze nokauty w karierze
Władimir Kliczko - najlepsze nokauty w karierze
Władimir Kliczko - najlepsze nokauty w karierze

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Władimir Kliczko - najlepsze nokauty w karierze

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  Sport   »   Aktualności   »   Władimir Kliczko - najlepsze nokauty w karierze