Sport   »   Aktualności   »   Władimir Kliczko vs Jean - Marc Mormeck - walka już w grudniu

Aktualności

rss

Władimir Kliczko vs Jean - Marc Mormeck - walka już w grudniu

2011.09.16//  J. Knop
Władimir Kliczko w swoim najbliższym pojedynku skrzyżuje rękawice z Jean’em – Marc’em Mormeck’em. Do starcia ukraińskiego czempiona z Francuzem dojdzie 10 grudnia podczas gali w Dusseldorfie.

Tym samym popularny „Doktor Stalowy Młot” podejmie próbę obrony aż trzech tytułów mistrzowskich. Kliczko ma w swoim dorobku pasy organizacji IBF, WBO, WBA. Warto dodać, iż Ukrainiec pozostaje niepokonany od blisko 7 lat.
Władimir Kliczko
Władimir Kliczko Władimir Kliczko
Władimir Kliczko

Jean - Marc Mormeck ma na swoim koncie występy w kategorii junior ciężkiej. Przed czterema laty Francuz stracił pas mistrzowski po porażce z Brytyjczykiem – David’em Haye’m. Wtedy „Hayemaker” pokonał trzydziestodziewięciolatka przez techniczny nokaut w siódmej rundzie walki. Dotychczas Mormeck stoczył w „królewskiej dywizji” trzy pojedynki i wszystkie z nich zakończył zwycięsko.
Jean - Marc Mormeck
Jean - Marc Mormeck Jean - Marc Mormeck
Jean - Marc Mormeck

W całej pięściarskiej karierze Mormeck brał udział w czterdziestu starciach. Aż trzydzieści sześć wygrał, a tylko cztery przegrał. Co ciekawe, Francuz dwudziestodwukrotnie posyłał swoich rywali na deski.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Władimir Kliczko vs Jean - Marc Mormeck - walka już w grudniu

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Sport   »   Aktualności   »   Władimir Kliczko vs Jean - Marc Mormeck - walka już w grudniu