Wojciech Szczęsny - polski bramkarz obronił karnego w meczu Bolton vs. Arsenal

2011.04.25//  D. Pęgiel
Piłkarze Arsenalu Londyn przegrali z Bolton Wanderers 1:2 wyjazdowe spotkanie 34. kolejki Premier League. Niedzielna porażka praktycznie pozbawiła londyńczyków szans na dalszą walkę o mistrzostwo Anglii. Bramki gości strzegł Wojciech Szczęsny, który w 47. minucie obronił rzut karny wykonywany przez Kevina Daviesa.
Wynik pojedynku otworzył Daniel Sturridge, który w 38. minucie z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce gości. Londyńczycy wyrównali osiem minut po przerwie - na listę strzelców wpisał się Robin van Persie. W 90. minucie bramkę na wagę zwycięstwa uzyskał głową Tamir Cohen.