Sport   »   Piłka nożna   »   Wyniki wtorkowych spotkań eliminacji Euro 2012

Wyniki wtorkowych spotkań eliminacji Euro 2012

2011.06.08//  D. Pęgiel
Reprezentacja Niemiec pokonała Azerbejdżan 3:1 w spotkaniu grupy A eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Europy. Wynik otworzył w 30. minucie pomocnik Realu Madryt - Mesut Oezil, a jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył snajper Bayernu Monachium - Mario Gomez. W końcówce gospodarzom udało się zdobyć kontaktowego gola, ale chwilę później rezultat meczu na 3:1 ustalił Andre Schuerrle. Podopieczni Joachima Loewa w siedmiu meczach uzyskali komplet punktów.
Euro 2012
Euro 2012 We wtorek odbyły się mecze eliminacji Euro 2012
Euro 2012

Świetne spotkanie przed własną publicznością rozegrali Szwedzi, którzy w meczu grupy E zdemolowali Finlandię 5:0. Prawdziwy popis umiejętności strzeleckich dał Zlatan Ibrahimović, który rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych. Napastnik Milanu pojawił się na murawie w 25. minucie i w zaledwie pół godziny ustrzelił hat-tricka. Pozostałe bramki zdobyli Kim Kallstroem i Emir Bajrami.