Sport   »   Piłka nożna   »   Bayern Monachium wysoko pokonał Hannover

Bayern Monachium wysoko pokonał Hannover

2014.02.24//  P. Rączka
Mistrzowski marsz w wykonaniu Bayerny Monachium nieprzerwanie trwa. Tym razem obrońcy tytułu pokonali na wyjeździe aż 4:0 Hannover i mają aż 19 punktów przewagi nad Leverkusen. Bawarczycy już po pierwszej połowie prowadzili różnicą dwóch goli, po trafieniach Thomasa Muellera i Thiago Alcantary. Po zmianie stron na listę strzelców ponownie wpisał się reprezentant Niemiec, a ostatnie trafienie należało do Mario Mandzukica.
- Pierwsze minuty spotkania są bardzo trudne, ale szybko odnaleźliśmy swój rytm. Pierwsza bramka dodała nam dużo pewności siebie i spowodowała, że graliśmy bardzo dobrze. Mieliśmy kilka okazji do zdobycia bramek, które moi zawodnicy wykorzystali – powiedział Guardiola.