Sport   »   Aktualności   »   Boks: Haye ostrzega Kliczków

Aktualności

rss

Boks: Haye ostrzega Kliczków

2010.11.14//  J. Knop
Angielski pięściarz - David Haye po fenomenalnym zwycięstwie nad Audleyem Harrisonem zamierza skrzyżować rękawice z jednym z braci Kliczko. Przypomnijmy, że popularny „Hayemaker” pokonał Harrisona przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie pojedynku. Tym samym zdołał obronić pas mistrzowski WBA w kategorii ciężkiej.
David Haye David Haye
David Haye David Haye
David Haye David Haye

„Jestem niezwykle zadowolony z tego, co zaprezentowałem podczas walki z Harrisonem. Mogłem zakończyć pojedynek wcześniej, ale chciałem dać więcej radości kibicom. Wybrałem akurat trzecią rundę, bo wydała mi się najodpowiedniejsza. Nie sądzę, by Audley był w stanie walczyć dłużej. Gdyby sędzia pozwolił kontynuować walkę, to mogłaby się ona skończyć tragicznie” – powiedział „Hayemaker”.
Władimir Kliczko Władimir Kliczko
Władimir Kliczko Władimir Kliczko
Władimir Kliczko Władimir Kliczko

Haye od dłuższego czasu wspominał o stoczeniu walki z Witalijem lub Władimirem Kliczko. Teraz jednak nabrał większej pewności siebie i zapowiada, że jest w stanie bez większego problemu pokonać czempionów wagi ciężkiej. Obwieścił, że zrobi wszystko, żeby walka odbyła się tak szybko jak to jest tylko możliwe.

Walki braci Kliczko z takimi zawodnikami jak Briggs całkowicie mijają się z celem. Łatwe zwycięstwa Ukraińców nudzą fanów boksu i nie wprowadzają niczego nowego do tej dyscypliny. Wszyscy wiedzą, że Kliczkowie dobrze płacą za walki i dzięki temu mają z kim toczyć boje. Ich rywale są jednak mało wymagający i dzięki temu odnoszą łatwe zwycięstwa. Jeśli uda mi się z nimi spotkać, to postaram się, aby walka wyglądała podobnie do tej, którą stoczyłem z Harrisonem” – dodał.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Boks: Haye ostrzega Kliczków

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale GryDo góry  //  Sport   »   Aktualności   »   Boks: Haye ostrzega Kliczków