Campeonato Brasileiro: Santos remisuje z Atletico GO

2011.11.18//  P. Rączka
W meczu 35. kolejki ligi Campeonato Brasileiro Santos zremisował 1:1 Atletico GO. Gospodarze bramkę na wagę jednego punktu zdobyli w ostatniej minucie meczu. Fantastycznym strzałem w zamieszaniu na szesnastym metrze popisał się Henrique. Atletico GO po serii porażek w końcu zaprezentowało się przyzwoicie – prowadzili od 37. minuty po strzale Leonardo. Spotkanie na ich nieszczęście musieli kończyć w dziesiątkę, gdyż po upływie godziny gry drugą zółtą kartkę dostał Agenor.
Santos zajmuje obecnie 9. miejsce tabeli, ze startą 7 punktów do czołowej trójki. Wspaniałą serie zwycięstw przerwało Figueirense, które zremisowało bezbramkowo z Flamengo.