Carling Cup: Manchester United pokonał Aldershot Town

2011.10.25//  P. Rączka
Mistrzowie Anglii bez większych problemów przeszli IV rundę Carling Cup, pokonując 3:0 w wyjazdowym spotkaniu Aldershot Town. W porównaniu z ostatnim meczem ligowym, w którym Manchester United przegrał 1:6 z Manchester City, w składzie zaszło... jedenaście zmian. Nie przeszkodziło to jednak podopiecznym Alexa Fergusona w odniesieniu łatwego zwycięstwa, nad z IV-ligowym zespołem.
Pierwsza bramka została zdobyta w 14. minucie, a do siatki rywala trafił Berbatow. Na cztery minuty przed końcem pierwszej połowy wynik podwyższył Owen - idealną piłkę dograł mu bułgarski napastnik. Ostatnie słowo należało do Antonio Valencii, który na początku drugiej połowy popisał się precyzyjnym strzałem zza pola karnego.

Aldershot Town: Worner - Herd, Jones, Morris, Straker - McGlashan, Vincenti (72' Collins), Guttridge, Rodman (46' Bubb) - Hylton, Rankine (82' Smith)
Manchester United: Amos - Fabio, Vidić, Jones, Fryers (70' Keane) - Valencia, Cleverley (60' Pogba), Park, Diouf (70' Morrison) - Berbatow, Owen