Dariusz Dudka - asysta piłkarza AJ Auxerre w meczu z Ajaccio

2011.08.28//  D. Pęgiel
AJ Auxerre wygrało po raz pierwszy w tym sezonie Ligue 1. Zawodnicy Laurenta Fourniera w czwartej kolejce francuskiej ekstraklasy zwyciężyli na własnym boisku Ajaccio 4:1. Dariusz Dudka, który znowu wystąpił na prawej obronie, rozegrał 90 minut i zaliczył asystę, podając Anthony'emu Le Tallecowi w ostatniej minucie spotkania.
Dariusz Dudka
Dariusz Dudka Dariusz Dudka

Dwa gole dla Auxerre zdobył 22-letni Alain Traore z Burkina Faso, który wpisywał się na listę strzelców w każdym meczu obecnego sezonu. Wynik sobotniego pojedynku otworzył Marokańczyk Kamel Chafni, a dla gości jedynym trafieniem uzyskał Brazylijczyk Ilan.