Sport   »   Piłka nożna   »   FA Cup: Tottenham Hotspur pokonał Stevenage

FA Cup: Tottenham Hotspur pokonał Stevenage

2012.03.08//  P. Rączka
Tottenham Hotspur pokonał 3:1 Stevenage w meczu piątej rundy FA Cup - w pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis. Trzecioligowiec dość sensacyjnie wyszedł na prowadzenie już w 3. minucie, a do bramki trafił z rzutu karnego Joel Byrom. Gospodarze zdołali wyrównać jeszcze w pierwszej połowie, a gola strzelił Jermaine Defoe. Dziesięć minut po wznowieniu gry Koguty wyszły na prowadzenie, a z jedenastu metrów nie pomylił się Emmanuel Adebayor.
Ostatnie słowo należało ponownie do Defoe, który ustalił wynik spotkania. Harry Redknappa pochwalił autora dwóch goli jeszcze przed meczem, twierdząc, że może on być głównym napastnikiem na Euro 2012 w ataku Anglii - jak widać wie co mówi.