Sport   »   Aktualności   »   Kolarstwo. Mistrzowska forma Daniela Martina

Kolarstwo. Mistrzowska forma Daniela Martina

2010.08.18//  D. Pęgiel
Niedawny triumfator 67. Tour de Pologne zwyciężył po raz kolejny – w wyścigu Tre Valli Varesine, kategorii 1.HC. Zwycięstwo Irlandczyka Daniela Martina we włoskim klasyku to kolejny sukces ekipy Garmin-Transitions w ostatnim czasie. W kilka dni temu swoje zawody wygrywali inni członkowie zespołu: Tyler Farrar w Hamburgu, Svien Tuft w Eneco Tour.
Daniel Martin zwyciężył w Tre Valli Varesine
Daniel Martin zwyciężył w Tre Valli Varesine Zwycięzca Tour de Pologne nadal w formie

Irlandzki kolarz demonstruje w tym sezonie bardzo dobrą dyspozycję – poza polskim tourem wygrał m.in. kryterium Halfords Tour Series w Dublinie i zajął wysokie 3. miejsce w Brixia Tour. 199-kilometrową trasę wyścigu Tre Valli Varesine z Bissone do Varese przejechał z czasem 4:51:20.

Źródło: sport.pl