Manchester United zremisował z Chelsea Londyn w FA Cup

2013.03.11//  P. Rączka
Manchester United zremisował 2:2 z Chelsea Londyn w meczu 1/4 finału piłkarskiego Pucharu Anglii i do wyłonienia półfinalisty będzie potrzebny mecz rewanżowy. Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla gospodarzy, którzy jeszcze przed upływem kwadransa gry prowadzili różnicą dwóch goli. Najpierw bramkę zdobył w 5. minucie Javier Hernandez, a sześć minut później prowadzenie podwyższył Wayne Rooney.
Wydawało się, że Czerwone Diabły rozniosą w pył rywala i pewnie awansują do dalszej fazy rozgrywek, zwłaszcza, że w pierwszej połowie zdecydowanie dominowali. Druga odsłona należała już bardziej do The Blues, którzy za sprawą goli Edena Hazarda i Ramiresa, doprowadzili do wyrównania. Jakby tego było mało goście mogli strzelić zwycięskiego gola, ale o dużym szczęściu mogą mówić gracze Alexa Fergusona, którzy uratowali cenny remis.