Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Lakers i Celtics wygrywają wtorkowe spotkania

NBA: Lakers i Celtics wygrywają wtorkowe spotkania

2009.12.23//  S. Kozak
Boston Celtics i Los Angeles Lakers to najlepsze drużyny tego sezonu. Do puli zwycięstw mogą sobie dopisać kolejne. Wczoraj koszykarze z Los Angeles pokonali Oklahoma City Thunder 111:108, zaś gracze z Bostonu byli lepsi od Indiana Pacers 103:94.
NBA 22.12.2009 NBA 22.12.2009

Los Angeles Lakers pokonali bardzo niewielką różnicą punktów jeden z najgorszych zespołów Northwest Division. Mało brakowało, a w finałowych sekundach Westbrock doprowadziłby do dogrywki. Zabrakło mu jednak szczęścia i ostatecznie jego drużyna przegrała 108:111.

Boston Celtics w czwartej kwarcie tracili do rywali 12 punktów, ale szybko odrobili zaległości. Dzięki temu zaliczyli 22. wygraną w 27 rozegranych meczach.

Chicago Bulls zagrali w osłabieniu i przegrali z New York Knicks 81:88. Memphis Grizzlies natomiast pokonało Golden State Warriors 121:108, odnosząc trzecie zwycięstwo z rzędu.

Świetnie tez poradzili sobie zawodnicy Atlanta Hawks z Minnesota Timberwolves. Spotkanie wygrali 112:87, a wyróżniającymi się graczami byli Jamal Crowford i Joe Johnson.