NBA: Los Angeles Clippers i Toronto Raptors wygrały swoje mecze

2013.04.17//  P. Rączka
Koszykarze Los Angeles Clippers pokonali 93:77 Portland Trail Blazers i odnieśli szóste zwycięstwo z rzędu w lidze NBA. Najwięcej punktów dla ekipy z Miasta Aniołów zdobył Carona Butlera, ale co ciekawe aż 18 z 22 rzucił w trzeciej kwarcie. Dobry mecz rozegrał Chris Paul, zaliczając 11 asyst. - My po prostu wyszliśmy na parkiet i graliśmy. Nasz zespół jest bardzo utalentowany, a jak prezentujemy się tak jak we wtorek, trudno z nami wygrać – powiedział DeRozan.
W drugim meczu Atlanta Hawks przegrała 96:113 z Toronto Raptors. Dobra postawa DeMara DeRozana i Rudy'ego Gaya pozwoliła odnieść czwarte zwycięstwo z rzędu, ale mimo wszystko zespół za kilka dni i tak zakończy sezon, bowiem nie awansował do fazy play-off. - Już w ostatnich dniach powtarzałem, że jak popełnia się niewymuszone błędy, to nie można zwyciężać. Mamy też kłopot z kontuzjami. Josh Smith w połowie poprosił mnie o zdjęcie z boiska, bo nie czuł się najlepiej. W najbliższych dniach skoncentruję się na tym, by doprowadzić drużynę znowu do wysokiej formy – powiedział trener gospodarzy.