Sport   »   Piłka nożna   »   NBA: Oklahoma przegrała z Minnesotą

NBA: Oklahoma przegrała z Minnesotą

2012.12.21//  P. Rączka
Koszykarze Oklahomy City Thunder przerwali swoją znakomitą passę dwunastu zwycięstw z rzędu, ulegając na wyjeździe 93:99 drużynie Minnesota Timberwolves. Spotkanie było bardzo zacięte, a najlepiej może świadczyć o tym fakt, że gospodarzom do zwycięstwa w całym spotkaniu wystarczyła wygrana w pierwszej kwarcie 30:18. W pozostałych lepsi byli podopieczni Scotta Brooksa, ale nie na tyle, aby odrobić tę stratę.
W ekipie goście po raz kolejny dobrze zaprezentował się Kevin Durant -33 punkty, 7 zbiórek i 6 asyst. - To nie jest koniec świata. Wielu ludzi powiedziało, że koniec świata będzie dzisiaj, ale to nie jest koniec świata.Przegraliśmy z dobrą drużyną. Grali bardzo twardo i pokonali nas. Mamy bilans 21-5 i musimy wrócić do pracy - powiedział po meczu kandydat do nagrody MVP.