NBA: Phoenix Suns, Philadelphia 76ers i Chicago Bulls wygrały swoje mecze

2012.02.07//  P. Rączka
Koszykarze Phoenix Suns w wyjazdowym spotkaniu pokonali 99:90 Atlantę Hawks. Słabiej niż w ostatnich meczach spisał się tym razem Marcin Gortat. Polak przerwał swoją znakomitą serie zbiórek, a także doubel-double - zdobył tylko osiem punktów i miał dziewięć zbiórek. Znacznie lepiej zaprezentował się jego kolega z drużyny Steve Nash - na jego koncie odnotowano 24 punkty. Goście kontrolowali mecz od pierwszych do ostatnich minut, a ich zwycięstwo praktycznie rozstrzygnęło się już w trzeciej kwarcie.
28 "oczek" zdobytych przez Kobe Bryanta, nie pomogło Los Angles Lakers w pokonaniu Philadelphii 76'ers. Ekipa z Miasta Aniołów przegrała 90:95. Ubiegłej nocy bardzo dobrze zaprezentował się Dwight Howard rzucając 33 "oczka", lecz jego zespół nie sprostał Los Angeles Clippers.