Sport   »   Piłka nożna   »   NBA: Phoenix Suns pokonali Indiana Pacers

NBA: Phoenix Suns pokonali Indiana Pacers

2012.03.24//  P. Rączka
Koszykarze Phoenix Suns pokonali w wyjazdowym spotkaniu 113:111 Indiana Pacers - było to 24 zwycięstwo w 48 meczu drużyny z Arizony. Marcin Gortat był najskuteczniejszym zawodnikiem w swoim zespole - zdobył 23 punkty i miał 8 zbiórek. Równie dobrze spisał się Grant Hill (22 pkt.) oraz Steve Nash, który miał 17 asyst i zdobył 12 "oczek". - To wielkie zwycięstwo dla nas. Wróciło dobre samopoczucie i pewność siebie - powiedział 38-letni rozgrywający z Kanady.
Goście w całym meczu wygrali tylko jedną kwartę, jednak na tyle pokaźnie - 32:18 - że wystarczyło to do końcowego zwycięstwa. - Nie broniliśmy tak jak byśmy tego chcieli, ale egzekwowaliśmy nasze zagrywki w ataku. W trzeciej kwarcie objęliśmy prowadzenie i zaczęliśmy grać z rytmem, który poprowadził nas do czwartej kwarty - powiedział Grant Hill.