Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Phoenix Suns przegrali z Denver Nuggets

NBA: Phoenix Suns przegrali z Denver Nuggets

2012.04.22//  P. Rączka
Koszykarze Phoenix Suns przegrali na własnym parkiecie 107:118 z Denver Nuggets i na obecną chwilę znajdują się poza fazą play-off. Marcin Gortat zdobył w tym meczu 18 punktów (z czego 13 w pierwszej kwarcie), miał 11 zbiórek i 3 bloki. Najskuteczniejszym graczem w ekipie gospodarzy był Shannon Brown - 28 "oczek". Przyjezdnych do zwycięstwa poprowadził Ty Lawson - 29 punktów i 10 asyst.
Zespół Alvina Gentry pierwszą połowę zagrał niemal na remis, jednak trzecia kwarta, którą Phoenix przegrali 22:33 przesądziła o ich końcowej porażce. Suns mają teraz dwa dni odpoczynku, przed arcyważnym meczem z Utah Jazz, który może zdecydować o tym czy Gortat i spółka zagrają w fazie play-off.