Sport   »   Koszykówka   »   NBA: Phoenix Suns przegrali z Memphis Grizzlies

Koszykówka

NBA: Phoenix Suns przegrali z Memphis Grizzlies

2012.12.05//  P. Rączka
Zespół Phoenix Suns przegrał po dogrywce 98:108 wyjazdowe spotkanie Memphis Grizzlies i odniósł czwartą porażkę z rzędu. Marcin Gortat nie pomógł tym razem za wiele swojej drużynie zdobywając tylko 11 punktów i notując 7 zbiórek. Mimo porażki podopieczni Alvina Gentrego rozegrali jeden z najlepszych meczów w tym sezonie. Już w drugie kwarcie goście zdołali wypracować sobie przewagę 16 punktów i przez dłuższy okres ją kontrolowali.
Ekipa z Arizony jeszcze w ostatnich sekundach prowadziła różnicą dwóch punktów, ale Rudy Gay zdołał doprowadzić do dogrywki. W niej Grizzlies do zwycięstwa poprowadził Zach Randolph, który w całym spotkaniu zdobył 38 punktów i zanotował 22 zbiórki!