Sport   »   Piłka nożna   »   NBA: San Antonio Spurs wygrali z Houston Rockets

NBA: San Antonio Spurs wygrali z Houston Rockets

2012.12.11//  P. Rączka
Koszykarze Houston Rockets przegrali po dogrywce 126:134 z San Antonio Spurs w kolejnym meczu ligi NBA. Gospodarze zagrali w tym spotkaniu bez swojego najlepszego strzelca - Jamesa Hardena, który zmaga się z urazem skręcenia kostki. Znakomite spotkanie rozegrał Jeremy Lin. Zawodnik ten zdobył 38 punktów i miał 7 asyst. Po raz pierwszy w karierze triple-double zaliczył Tony Parker - 27 punktów, 12 zbiórek i 12 asyst.
Mecz ten przez wszystkie kwarty był bardzo wyrównany, ale gdy doszło już do dogrywki to goście zaznaczyli mocno swoją przewagę i odnieśli 18. zwycięstwo w tym sezonie. W innym ciekawym spotkaniu Miami Heat wygrało z Atlanta Hawks. Dobre spotkanie rozegrał LeBron James i Dwyane Wade, którzy kolejno rzucili 27 i 26 "oczek".