NBA: San Antonio Spurs wygrali z Los Angeles Clippers

2013.03.30//  P. Rączka
Koszykarze San Antonio Spurs pokonali 104:102 Los Angeles Clippers i zepchnęli swojego rywala na czwarte miejsce w Konferencji Zachodniej. Spotkanie było niezwykle zacięte. Obie drużyny miały spore problemy z tym, aby odskoczyć przeciwnikowi na kilka punktów. Sztuka ta dopiero udała się gospodarzom w trzeciej kwarcie, gdy wypracowali przewagę... ośmiu "oczek". W ostatnich minutach rywale próbowali odrobić straty, ale sztuka ta im się nie udała.
Znakomity mecz rozegrał Tim Duncan, który rzucił 34 punkty i zebrał 11 piłek, z czego w samej końcówce trafił niezwykle ważny rzut z trudnej pozycji. Dobry mecz rozegrał również Tony Parker - zdobył 24 "oczka" i miał 8 asyst. W innym meczu porażka Lakers zepchnęła ich na pozycję, nie dającej gwarancji gry w fazie play-off.