NBA: Szczęśliwe zwycięstwo Orlando Magic, siedem minut Gortata

2010.11.28//  D. Pęgiel
Koszykarze Orlando Magic pokonali Washington Wizards 100:99 w wyjazdowym spotkaniu sobotniej kolejki amerykańskiej ligi NBA. Marcin Gortat rozegrał siedem minut, podczas których zanotował dwa punkty, dwie zbiórki, asystę, blok i faul.
Zwycięstwo Magic zapewnił Dwight Howard, który dał swojemu zespołowi prowadzenie na 4,3 sekundy przed końcem meczu. Zawodnik przyjezdnych był najskuteczniejszym koszykarzem na parkiecie – zdobył 32 punkty i uzyskał 11 zbiórek. Wśród gospodarzy najlepiej rzucał Gilbert Arenas – 31 oczek.