NHL: Boston Bruins ponownie pokonali Washington Capitals

2012.04.17//  P. Rączka
Hokeiści Boston Bruins pokonali na wyjeździe 4:3 Washington Capitals w trzecim meczu fazy play-off i wyszli na prowadzeni w rywalizacji 2-1. Gospodarze tego spotkania nie zamierzali grać defensywnie i czekać aż rywale ich skarcą, tylko od razu rzucili się do ataku, szukając swojej szansy na zwycięstwo. Taki obraz gry sprawił, że kibice oglądali niezwykle ciekawe widowisko. Stołeczni prowadzili po pierwszej tercji 1:0, po bramce Aleksandra Siemina.
W kolejnych dwóch odsłonach skuteczniejsze były Niedźwiadki i to one wygrały dwukrotnie po 2:1, a w całym meczu 4:3. Decydującego gola dającego zwycięstwo strzelił na dwie minuty przed końcem Zdeno Chara. - Zaczyna robić się naprawdę gorąco i nerwowo. Widać większe zaangażowanie z obu stron, jest co raz więcej walki fizycznej - powiedział strzelec ostatniego gola w meczu.