Sport   »   Aktualności   »   NHL - niezwykłe zwycięstwo Boston Bruins

NHL - niezwykłe zwycięstwo Boston Bruins

2011.01.11//  J. Knop
Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że NHL to najlepsza hokejowa liga świata. Właśnie tutaj fani mogą cieszyć oczy wspaniałymi akcjami, golami i innymi popisami zawodników. Najlepsi gracze potrafią odmienić losy spotkania w ciągu kilku minut. W związku z tym występując w NHL nigdy nie można być pewnym ostatecznego sukcesu. Należy podczas każdego spotkania dawać z siebie wszystko aż do końcowej syreny.
Hokeiści Pittsburgh Penguins przekonali się o tym, że hokej to niezwykle okrutna dyscyplina sportu. Popularne „Pingwiny” na nieco ponad trzy minuty przed końcem meczu miały dwie bramki przewagi nad ekipą Boston Bruins. „Niedźwiadki” jednak nie miały zamiaru się poddać i rozpoczęły fantastyczną ofensywę, która dała im końcowe zwycięstwo w spotkaniu. Ostatecznie rywalizacja zakończyła się wynikiem 4 – 2 dla zawodników zespołu Boston Bruins.