Sport   »   Aktualności   »   PŚ w skokach: Polacy w innym składzie na zawody w Kuusamo!

Aktualności

rss

PŚ w skokach: Polacy w innym składzie na zawody w Kuusamo!

2014.11.24//  M. Mikołajczyk
Łukasz Kruczek po nieudanej inauguracji nowego sezonu w Klingenthal postanowił dokonać roszad w składzie reprezentacji Polski na najbliższe konkursy Pucharu Świata.

Jak podaje pzn.pl, barw biało-czerwonych podczas długiego weekendu w Kuusamo na pewno bronić będą Piotr Żyła, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Jan Ziobro, Krzysztof Biegun oraz Aleksander Zniszczoł – ci dwaj ostatni decyzją trenera zastąpią w dalekiej Laponii Bartłomieja Kłuska i Stefana Hulę.
Łukasz Kruczek
Łukasz Kruczek
Łukasz Kruczek

Wciąż pod wielkim znakiem zapytania stoi start w czwartkowych kwalifikacjach Kamila Stocha. Decyzja o ewentualnym przylocie mieszkańca Zębu do Finlandii zapadnie we wtorek. Dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi w Niemczech nabawił się pechowego urazu kostki, który uniemożliwił mu udział w zawodach indywidualnych i drużynowych.

Przypomnijmy, że nasi rodacy na otwarcie zimy na Vogtland Arenie spisali się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Polacy swój udział w zmaganiach zespołowych zakończyli już na pierwszej serii, zajmując dopiero dziewiąte miejsce, z kolei dzień później najwyżej z biało-czerwonych uplasował się czternasty w klasyfikacji – Żyła, a oprócz niego pucharowe punkty za 29. lokatę zdobył tylko Kot.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcji

Źródło: pzn.pl


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
PŚ w skokach: Polacy w innym składzie na zawody w Kuusamo!

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  Sport   »   Aktualności   »   PŚ w skokach: Polacy w innym składzie na zawody w Kuusamo!