Sport   »   Piłka nożna   »   Premier League: Tottenham pokonał West Ham

Premier League: Tottenham pokonał West Ham

2013.02.26//  P. Rączka
Piłkarze Tottenhamu pokonali na wyjeździe West Ham 3:2 w spotkaniu 27. kolejki Premier League. Pierwszą bramkę w meczu zdobyły Koguty, a dokładnie Bale, który wymanewrował trzech obrońców i płaskim strzałem tuż zza lini pola karnego pokonał  bramkarza. W 25. minucie padło wyrównanie, a gola z rzutu karnego strzelił Andy Carroll, który chwilę wcześniej był faulowany w polu karnym.
Gospodarze nie zwolnili tempa po zmianie stron i wyszli na prowadzenie tuż przed upływem gry, po golu Joe Cole`a. Na kwadrans przed końcem Tottenham zdołał wyrównać, a piłkę w siatce po zamieszaniu w polu karnym umieścił Gylfi Sigurdsson. Zwycięski gol padł w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry, a zdobył go niezawodny Bale, który pięknym technicznym strzałem z dystansu zapewnił swojej drużynie trzy punkty.