Premiership: Arsenal wygrał jubileuszowe spotkanie z Evertonem

2011.12.11//  P. Rączka
W meczu 15. kolejki angielskiej Premier League piłkarze Arsenalu Londyn pokonali 1:0 Everton. Podopieczni Arsena Wengera tym samym w piękny sposób uczcili 125. rocznicę założenia klubu z Londynu. Gospodarze przez całe spotkanie byli stroną dominującą, lecz dopiero udało im się to udokumentować w 70. minucie – piłkę w pole karne dogrywał Song, a Robin Van Persie mocnym strzałem z pierwszej piłki skierował ją do siatki.
Całe spotkanie wynudził się w bramce Wojciech Szczęsny, który w ogóle nie miał okazji wykazania się przez całe 90 minut.