Premiership: Chelsea Londym wygrywa z Newcastle United

2011.12.03//  P. Rączka
W meczu 14. kolejki Premier League piłkarze Chelsea Londyn pokonali 3:0 w wyjazdowym spotkaniu Newcastle United. Wynik pod koniec pierwszej połowy otworzył Didier Drogba, pokonując pięknym strzałem z głowy bramkarza gospodarzy. Rezultat utrzymywał się niemal do końca meczu, a Sroki zawzięcie szukały wyrównującej bramki. Pod koniec spotkania otworzyli się na tyle, że The Blue bezwzględnie to wykorzystali.
Na minutę przed końcem meczu wynik podwyższył Salomon Kalou, po tym jak Torres "zakopał" się w polu karnym. Wynik w doliczonym czasie gry ustalił Sturridge.