Sport   »   Piłka nożna   »   Primera Division: FC Barcelona pokonała Betis

Primera Division: FC Barcelona pokonała Betis

2013.05.06//  P. Rączka
FC Barcelona pokonała 4:2 Betis Sewilla w meczu 34. kolejki Primera Division. Spotkanie na Camp Nou zaczęło się od prowadzenia gości, którzy już w drugiej minucie po bramce Dorlana Pabona objęli prowadzenie. Wyrównania przyszło jednak bardzo szybko, a doprowadził do niego słabo spisujący się w tym sezonie Alexis Sanchez. Duma Katalonii grała bardzo dobrze, ale David Villa dawał swój popis nieskuteczności, co zemściło się tym, iż to goście po cudownym trafieniu Rubena Pereza schodzili na przerwę prowadząc.
Po zmianie stron napastnik reprezentacji Hiszpanii w końcu się przełamał i było 2:2. Jako, że zespół sobie nie radził jak trzeba, po raz kolejny Tito Villanova użył swojej broni i wpuścił na plac gry Messiego. Argentyńczyk znów pokazał jak wiele znaczy dla zespołu. Od momentu pojawienia się na placu gry, w kwadrans strzelił dwie bramki.