Sport   »   Piłka nożna   »   Primera Division: Malaga pokonała Real Madryt

Primera Division: Malaga pokonała Real Madryt

2012.12.23//  P. Rączka
W hitowym spotkaniu 17. kolejki Primera Divison piłkarze Malagi pokonali 3:2 Real Madryt i mocno zbliżyli się do drugiego miejsca w tabeli. W pierwszej połowie kibice nie zobaczyli żadnej bramki, ale druga część gry wszystko im zrehabilitowała. Znakomite spotkanie rozegrał Joaquin Sanchez, który choć nie strzelił ani jednej bramki, to wypracował wszystkie trzy dla swoich kolegów.
Pierwszy gol padł w 49. minucie, a zdobył go Isco, pokonując zastępującego w bramce Casillasa - Adana. Wyrównanie nadeszło kwadrans później, a do siatki trafił... Sergio Sanchez, zaliczając samobójcze trafienie. Odpowiedź przyszła bardzo szybko, bo po chwili dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Santa Cruz. Ostatnie słowo należało do Benzemy, który tak naprawdę zdobył jedyną bramkę dla Królewskich w tym meczu.