Sport   »   Tenis   »   Puchar Federacji: Łatwiejsze zadanie przed siostrami Radwańskimi

Tenis

rss

Puchar Federacji: Łatwiejsze zadanie przed siostrami Radwańskimi

2014.04.09//  M. Mikołajczyk
Emocje po przegranym przez Polaków meczu z Chorwacją jeszcze nie opadły, a już w dniach 19-20 kwietnia do rozgrywek w ramach Pucharu Federacji przystąpią biało-czerwone. Nasza żeńska reprezentacja pojawi się na korcie ziemnym w Barcelonie w swoim najsilniejszym składzie w przeciwieństwie do swoich konkurentek.
Urszula Radwańska
Agnieszka Radwańska
Alicja Rosolska

Hiszpanię dość nieoczekiwanie reprezentować będą Maria Teresa Torro-Flor (68. WTA), Estrella Cabeza Candella (108. WTA), Silvia Soler Espinosa (109. WTA) oraz wyśmienita deblistka Anabel Medina Garrigues. Oznacza to, że siostry Radwańskie w Katalonii teoretycznie czeka łatwiejsze zadanie, niż można było się tego spodziewać. W składzie ekipy z Półwyspu Iberyjskiego zabrakło dwóch wyżej notowanych tenisistek – Carli Suarez Navarro i Garbine Muguruzy.

W spotkaniu o awans do Grupy Światowej Pucharu Federacji decyzją kapitana Tomasza Wiktorowskiego barw biało-czerwonych zgodnie z przewidywaniami bronić będą Agnieszka i Urszula Radwańskie, Paula Kania oraz Alicja Rosolska.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcji

Źródło: inf. własna/fedcup.com


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Puchar Federacji: Łatwiejsze zadanie przed siostrami Radwańskimi

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Sport   »   Tenis   »   Puchar Federacji: Łatwiejsze zadanie przed siostrami Radwańskimi