Puchar Polski: Legia Warszawa pokonała Olimpię Grudziąc

2013.02.27//  P. Rączka
Piłkarze Legii Warszawa pokonali 4:1 Olimpię Grudziąc w pierwszym meczu ćwierćfinału Pucharu Polski i praktycznie mogą być już pewni gry o finał. Mecz dla podopiecznych Jana Urbana nie ułożył się najlepiej, bowiem ku zaskoczeniu gospodarze przegrywali po pierwszej połowie 0:1. Rozmowa w szatni z trenerem musiała podziałać bardzo mobilizująco na piłkarzy, gdyż w drugiej odsłonie prezentowali się już znacznie lepiej.
W 51. minucie do wyrównania doprowadził Marek Saganowski. Dziesięć minut później na prowadzenie swój zespół wyprowadził Jędrzejczyk, a wynik ten utrzymywał się niemal do samego końca spotkania. W ostatnim minutach padły jednak jeszcze dwie bramki - swoje drugie trafienie zanotował Saganowski, a po chwili na listę strzelców wpisał się Dwaliszwili.